O firmie

Stale zmieniająca się rzeczywistość a także rozwój nowoczesnych technologii budowlanych, stały się wyzwaniem przed którym stoją wszystkie liczące się przedsiębiorstwa działające w tej branży. Firma „LOTKO DUO „ powstała wychodząc naprzeciw tym wyzwaniom, starając się promować w naszym kraju nowatorskie technologie budowlane.

Wykorzystywanie nowoczesnej chemii budowlanej w dużych inwestycjach budowlanych stało się już normą w Stanach Zjednoczonych i Europie Zachodniej.

Do państwa dyspozycji są nasi doradcy technologiczni, którzy w sposób profesjonalny doradzą państwu oraz na pewno znajdą rozwiązanie każdego problemu z dziedziny budownictwa.

o-firmie
o-firmie-2

Wykonujemy prace w zakresie

  • Kompleksową ochroną powierzchni za pomocą systemu polimoczników,
  • Natryskowymi izolacjami z piany poliuretanowej,
  • Antykorozją kostrukcji budowlanych metalowych i betonowych
  • Uszczelnieniami i Hydroizolacjami
  • Izolacja membranami ECB , EPDM oraz PCV
  • Iniekcjami oraz natryskami

 

Posiadamy nowoczesny park maszynowy oparty na nowoczesnych urządzeniach firm „GRACO” „GLASKRAFT ” i innych
Jesteśmy w stanie wykonać każdą inwestycje, nie boimy się nowych wyzwań.

Współpraca

Szanowni Państwo. Pragniemy przedstawić Państwu naszą firmę i zaprosić do grona stałych partnerów handlowych. Firmy i osoby którym zależy na współpracy opartej na solidnych partnerskich podstawach będą miały zapewnione dogodne dostawy produktów w super cenach oraz kontakt z profesjonalnie przygotowanymi handlowcami.
Nasz asortyment ciągle poszerzamy o nowe produkty, które szybko znajdują uznanie Klientów zarówno przez swoją jakość jak i atrakcyjną cenę.